Öztunç Market Tüm Türkiye'ye Aynı Gün Kargo

Kategoriler

Un & İrmik

Gösterilen: 1 ile 14 Arası Toplam: 14 (1 Sayfa)
Ankara İrmik 500 Gr

Ankara

Ankara İrmik 500 Gr

13,35TL

Türkiye’nin ilk vakumlu irmik ürünü Ankara Vakumlu İrmik 500 Gr eşsiz irmik lezzeti ile sizleri buluşturuyor. Bu ürün ile birden fazla irmikli tatlı yapabilir ve sofralarınızı süsleyebilirsiniz. Ürün vakumlu olduğundan dolayı en taze ve doğal hali sizlere hava almayan paketi ile sunulmaktadır. ..

Bünsa Galeta Unu 400 Gr

Bünsa

Bünsa Galeta Unu 400 Gr

25,35TL

Bünsa Galeta Unu 400 Gr..

Bünsa Mısır Unu 400 Gr

Bünsa

Bünsa Mısır Unu 400 Gr

25,35TL

Bünsa Mısır Unu 400 Gr Bünsa Mısır Unu'nun baskın bir mısır tadı vardır. Başta Karadeniz Bölgesi olmak üzere Türk mutfağı nın vazgeçilmezi olacak nitelikte bir ürünüdür. Balık kızartmalarında, çorbalarda ve keklerde kullanılır...

Eriş Un 1 Kg

Eriş

Eriş Un 1 Kg

23,85TL

Eriş Un 1 Kg her türlü unlu mamullerin yapımında kullanabileceğiniz bir üründür. Ev hanımlarının ve bireysel kullanıcıların tüketimine sunulan Söke unun bu çeşidi geleneksel buğday unu olarak tanımlanır. Söke unu el değmeden hijyenik bir ortamda üretilir. ..

Filiz İrmik 500 gr

Filiz

Filiz İrmik 500 gr

20,85TL

Filiz İrmik 500 gr Bu ürün ile birden fazla irmikli tatlı yapabilir ve sofralarınızı süsleyebilirsiniz...

Kenton Pirinç Unu Sade 500 gr

Kenton

Kenton Pirinç Unu Sade 500 gr

26,85TL

Kenton Pirinç Unu Sade 500 gr Pirinç unu, ince öğütülmüş pirinçten yapılan bir un türüdür. Genellikle pirincin kül suyunda bekletilmesiyle üretilen pirinç nişastasından farklıdır. Pirinç unu, buğday ununun yaygın bir ikamesidir. ..

Oba İrmik 500 gr

Oba

Oba İrmik 500 gr

13,35TL

Oba İrmik 500 gr iezzeti ile sizleri buluşturuyor. Bu ürün ile birden fazla irmikli tatlı yapabilir ve sofralarınızı süsleyebilirsiniz...

Pakmaya Pirinç Unu 200 Gr

Pakmaya

Pakmaya Pirinç Unu 200 Gr

20,85TL

Pakmaya Pirinç Unu 200 Gr Tadına doyum olmayacak sütlaç, kazandibi, keşkül, muhallebi gibi sütlü tatlıları hazırlarken kullanabileceğiniz Pakmaya Pirinç Unu ile ailenize ve dostlarınıza nostaljik anlar yaşatabilirsiniz. Ek olarak, kek ve kurabiyelerin daha yumuşak bir yapıya sahip olması için de gel..

Sinangil Un 1 Kg

Sinangil

Sinangil Un 1 Kg

25,35TL

Sinangil Un 1 Kg  ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi'ne sahip olan Sinangil Unları hijyenik ve güvenilirdir. Ülkemizdeki tüketim alışkanlığı düşünülerek ''çok amaçlı un'' olarak adlandırılan Sinangil Un'u kek, poğaça, ekmek, kurabiye, pandispanya ve çeşitli hamur işi gıdalarda kullanabili..

Sinangil Un 2 Kg

Sinangil

Sinangil Un 2 Kg

47,85TL

Sinangil Un 2 Kg Hamur işlerinde; pasta, kek ve börek gibi yiyeceklerin yapımında kullanılan işlenmiş buğday ürünü, geleneksel lezzetiyle emeklerinizin neticesinde en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyor. Elenmiş, ince dokusuyla keklerinizin kabarmasını sağlıyor; yemeklerinize kıvam getiriyor. B..

Sinangil Un 5 Kg

Sinangil

Sinangil Un 5 Kg

113,85TL

Sinangil Un 5 Kg Hamur işlerinde; pasta, kek ve börek gibi yiyeceklerin yapımında kullanılan işlenmiş buğday ürünü, geleneksel lezzetiyle emeklerinizin neticesinde en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyor. Elenmiş, ince dokusuyla keklerinizin kabarmasını sağlıyor; yemeklerinize kıvam getiriyor. B..

Söke Un 1 Kg

Söke

Söke Un 1 Kg

26,85TL

Söke Un 1 Kg Geleneksel Söke Un, her türlü unlu mamullerin yapımında kullanabileceğiniz bir üründür. Ev hanımlarının ve bireysel kullanıcıların tüketimine sunulan Söke unun bu çeşidi geleneksel buğday unu olarak tanımlanır. Söke unu el değmeden hijyenik bir ortamda üretilir. ..

Söke Un 2 kg

Söke

Söke Un 2 kg

50,85TL

Söke Un 2 kg Geleneksel Söke Un, her türlü unlu mamullerin yapımında kullanabileceğiniz bir üründür. Ev hanımlarının ve bireysel kullanıcıların tüketimine sunulan Söke unun bu çeşidi geleneksel buğday unu olarak tanımlanır. Söke unu el değmeden hijyenik bir ortamda üretilir. ..

Söke Un 5 Kg

Söke

Söke Un 5 Kg

121,35TL

Söke Un 5 Kg Geleneksel Söke Un, her türlü unlu mamullerin yapımında kullanabileceğiniz bir üründür. Ev hanımlarının ve bireysel kullanıcıların tüketimine sunulan Söke unun bu çeşidi geleneksel buğday unu olarak tanımlanır. Söke unu el değmeden hijyenik bir ortamda üretilir. ..

Gösterilen: 1 ile 14 Arası Toplam: 14 (1 Sayfa)