İyi günler.

Kategoriler

Tuz Şeker baharat

Gösterilen: 1 ile 16 Arası Toplam: 23 (2 Sayfa)
Besler Toz Şeker 5 kg

Besler

Besler Toz Şeker 5 kg

29,95TL

Özdostlar Market güvencesiyle üretilen Besler Toz Şeker, 5 kilogramlık polipropilen torbasında satışa sunuluyor. İçerisinde katkı maddesi bulunmayan toz şekeri; tatlı, kek, reçel, marmelat yapımında kullanabilirsiniz. En saf gıda maddelerinden biri olan ürün ile sıcak ve soğuk içeceklerinizi tatland..

Billur Himalaya Tuzu Sofrada Öğütme 200 Gr

Billur

Billur Himalaya Tuzu Sofrada Öğütme 200 Gr

11,90TL

Billur Himalaya Tuzu Sofrada Öğütme 200 Gr Değirmen Tuz bağlığını aşağı gelecek şekilde tutunuz. Bir eliniz ile öğütme bağlığını sabit tutunuz diğer elinizle plastik şişeyi sağa çeviriniz. Billur Himalaya Tuzu Sofrada Öğütme Öztunç Market ayrıcalığıyla özen ve titiz bir şekilde ulaştırılır...

Billur İyotlu Sofra Tuzu 750 Gr

Billur

Billur İyotlu Sofra Tuzu 750 Gr

4,25TL

Billur İyotlu Sofra Tuzu 750 Gr Yiyeceklere, içeceklere neredeyse tüm gıdalara eklenip tüketilen tuz mutfakların olmazsa olmazı. Aşırıya kaçmamak şartı ile yemeklerin içerisine bir miktar eklenen tuz yemeğin tadını ortaya çıkarır. Yiyeceklere lezzet katar. Özellikle iyot vücutta üretilmeyen ve ..

Billur Tuz 500 G

Billur

Billur Tuz 500 G

4,85TL

Billur Tuz, sofranızda kullanabileceğiniz pratik kutusuyla çok tercih edilen bir üründür. Tuzlukla birlikte sunulan tuzunuzu sofranızda keyifle tüketebilirsiniz. Tuzun nemlenmemesi için içine biraz pirinç ya da bulgur atabilirsiniz. ..

Billur Tuz İyotlu Piknik Tuzu 125 Gr

Billur Tuz İyotlu Piknik Tuzu 125 Gr

2,25TL

Billur Tuz İyotlu Piknik Tuzu, Yaz ve bahar aylarında pikniklerde yanınızda taşıyabileceğiniz, kilitli ambalajı içerisinde sunulur. Kullanımı pratiktir ve dökülmez. ..

Billur Tuz İyotsuz Sofralık Tuz 250 gr

Billur

Billur Tuz İyotsuz Sofralık Tuz 250 gr

4,60TL

Billur Tuz İyotsuz 250 gr. deniz tuzundan üretilmiştir. Yemeklere lezzet katar hem yemek hazırlığında hem de sofrada kullanıma uygundur. Tuz, rutubetsiz yerde saklanmalıdır. ..

Bizim Çıtır Pane Harcı 90 Gr

Bizim mutfak

Bizim Çıtır Pane Harcı 90 Gr

5,75TL

Bizim Mutfak Çıtır Pane Harcı, Ülker kalitesiyle üretilmiştir. Pane harcını; tavuk, dana, kuzu, hindi, balık, deniz ürünleri, patates köftesi, sebzeler, krep, börek ve hamur işlerinde  de kullanabilirsiniz. Yemeklere çıtır bir lezzet katar. Özellikle kızartmalar için uygundur. Ko..

Can Küp Şeker 700 Gr

Can

Can Küp Şeker 700 Gr

5,75TL

Can Küp Şeker 700 Gr Çay ve kahve başta olmak üzere çok sayıda farklı içecek ile bir arada kullanılan Tatlım şeker sadece 1 adet kullanmak dahi içeceğin yeterince tat kazanması için yeterli olabiliyor. Çay ve kahvenizin üzerinde köpük bırakmaz. El değmeden hijyenik koşullarda ambalajlanan Tatlım Küp..

Cerem Küp Şeker 730 Gr

Cerem

Cerem Küp Şeker 730 Gr

6,90TL

Cerem Küp Şeker 730 Gr Çay ve kahve başta olmak üzere çok sayıda farklı içecek ile bir arada kullanılan Tatlım şeker sadece 1 adet kullanmak dahi içeceğin yeterince tat kazanması için yeterli olabiliyor. Çay ve kahvenizin üzerinde köpük bırakmaz. El değmeden hijyenik koşullarda ambalajlanan Tatlım K..

Cerem Küp Şeker 950 Gr

Cerem

Cerem Küp Şeker 950 Gr

7,90TL

Cerem Küp Şeker 950 Gr Çay ve kahve başta olmak üzere çok sayıda farklı içecek ile bir arada kullanılan Tatlım şeker sadece 1 adet kullanmak dahi içeceğin yeterince tat kazanması için yeterli olabiliyor. Çay ve kahvenizin üzerinde köpük bırakmaz. El değmeden hijyenik koşullarda ambalajlanan Tatlım K..

Öncü İsot 500 gr

Öncü

Öncü İsot 500 gr

15,50TL

Öncü İsot 500 gr İsot biber; mutfakta, şekerli ürünler hariç her türlü yemekte, özellikle de kırmızı rengin istendiği çok sayıdaki özel etnik lezzette kullanılabilir. İsot biber, Urfa biberi olarak da adlandırılmaktadır...

Öncü Pul Biber 1 kg

Öncü

Öncü Pul Biber 1 kg

30,95TL

Öncü Pul Biber 1 kg Ülkemizin en kaliteli biber mahsullerinden üretilen pul biber ile yemeklerinize lezzet katma imkanını elde edeceksiniz. Bu ürünlerin imalat aşamasında sadece birinci kalite materyallere yer verilmektedir. Bu kalitenin dışında herhangi bir ana maddeye kesinlikle yer verilmemektedi..

Tatlım Tek Sargılı Küp Şeker 4700 Gr

Tatlım

Tatlım Tek Sargılı Küp Şeker 4700 Gr

52,90TL

Tatlım Tek Sargılı Küp Şeker 4700 Gr Çay ve kahve başta olmak üzere çok sayıda farklı içecek ile bir arada kullanılan Tatlım şeker sadece 1 adet kullanmak dahi içeceğin yeterince tat kazanması için yeterli olabiliyor. Çay ve kahvenizin üzerinde köpük bırakmaz. El değmeden hijyenik koşullarda ambalaj..

Tatlım Tek Sargılı Küp Şeker 500 Gr

Tatlım

Tatlım Tek Sargılı Küp Şeker 500 Gr

9,99TL

Tatlım Tek Sargılı Küp Şeker 500 Gr Çay ve kahve başta olmak üzere çok sayıda farklı içecek ile bir arada kullanılan Tatlım şeker sadece 1 adet kullanmak dahi içeceğin yeterince tat kazanması için yeterli olabiliyor. Çay ve kahvenizin üzerinde köpük bırakmaz. El değmeden hijyenik koşullarda ambalajl..

Tatlım Toz Şeker 1 Kg

Tatlım

Tatlım Toz Şeker 1 Kg

6,90TL

Tatlım Toz Şeker 1 Kg Her mutfağın olmazsa olmazlarından biri olan Tatlım Toz Şeker günün ilk saatinden son anına dek kullanımı devam eden bir üründür. Sadece çay ve kahve için değil hamur işleri ve zeytinyağlı yemekler için de kullanılan toz şeker en temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bizde sizl..

Tatlım Toz Şeker 3 Kg

Tatlım

Tatlım Toz Şeker 3 Kg

19,90TL

Tatlım Toz Şeker 3 Kg Her mutfağın olmazsa olmazlarından biri olan Tatlım Toz Şeker günün ilk saatinden son anına dek kullanımı devam eden bir üründür. Sadece çay ve kahve için değil hamur işleri ve zeytinyağlı yemekler için de kullanılan toz şeker en temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bizde sizl..

Gösterilen: 1 ile 16 Arası Toplam: 23 (2 Sayfa)