Öztunç Market Tüm Türkiye'ye Aynı Gün Kargo

Kategoriler

Nişasta & Maya

Gösterilen: 1 ile 5 Arası Toplam: 5 (1 Sayfa)
Kenton Buğday Nişastası 200 GR

Kenton

Kenton Buğday Nişastası 200 GR

7,90TL

Kenton Buğday Nişastası 200 GR  Durum buğdayından elde edilen Kenton Buğday Nişastası, hamur işlerinize lezzet vermek ve istediğiniz yoğunluğu elde etmek üzere kullanabileceğiniz bir ürün...

Kenton Mısır Nişastası 200 Gr

Kenton

Kenton Mısır Nişastası 200 Gr

13,90TL

Kenton Mısır Nişastası 200 Gr Mısır Nişastası, ince granüllü yapısı sayesinde ideal kıvam verir ve topaklanma yapmaz. Farklı kullanım alanları için uygulanabilecek miktarlar paketin arka yüzündeki ölçü tablosunda bulunmaktadır. Muhallebi ve puding gibi sütlü tatlılar,tatlı ve tuzlu so..

Pakmaya Buğday Nişastası 200 gr

Pakmaya

Pakmaya Buğday Nişastası 200 gr

15,90TL

Pakmaya Buğday Nişastası 200 gr Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan buğday nişastası; meyveli tatlıların yanı sıra su muhallebisi, pelte gibi tariflerin ana malzemesi olarak da kullanılabilir. Siz de mükemmel tatlar için Pakmaya Buğday Nişastası'na başvurabilir ve geleneksel sütlü tatlıları bu ür..

Pakmaya Kuru Maya  100 Gr

Pakmaya

Pakmaya Kuru Maya 100 Gr

10,90TL

Pakmaya Kuru Maya  100 Gr Ilık su içinde çözdükten sonra hamurunuza ilave edeceğiniz Pakmaya Aktif Kuru Maya, mutfakta çok daha verimli zaman geçirebilmenize olanak sağlıyor. Pratikliğiyle göz dolduran aktif kuru maya sayesinde siz de mükemmel kabaran lezzetler hazırlayabilir, kalan zamanınızı ..

Pakmaya Mısır Nişastası 200 Gr

Pakmaya

Pakmaya Mısır Nişastası 200 Gr

11,90TL

Pakmaya Mısır Nişastası 200 Gr Puding, sütlaç, kazandibi, tavukgöğsü gibi geleneksel tatları en ideal kıvama ulaştıran Pakmaya Mısır Nişastası, çeşitli kek ve kurabiyeleri hazırlarken de en büyük yardımcınız. Bunların yanı sıra ev yapımı harika dondurmalara imza atmak için de Pakmaya Mısır Nişastası..

Gösterilen: 1 ile 5 Arası Toplam: 5 (1 Sayfa)