İyi günler.

Kategoriler

Mısırözü Yağı

Gösterilen: 1 ile 8 Arası Toplam: 8 (1 Sayfa)
Bizim Mısır Yağı 1 Lt

Bizim mutfak

Bizim Mısır Yağı 1 Lt

19,95TL

Bizim  Mısır Yağı 1 Lt ile yemeklerinizin lezzetini kat ve kat artırabilirisiniz. Yerli mahsuller ile şuana kadar tattığınız en nitelikli yağlardan biri olacaktır. Dilediğiniz alanda kullanabilirisiniz. Hem yemekleriniz hem de kızartmalarınız için oldukça uygundur. Mahsuller bereketli topraklar..

Komili Mısır Yağı 1 Lt

Komili

Komili Mısır Yağı 1 Lt

23,95TL

Komili Mısır Yağı 1 Lt Yerel Lezzetlerin Sırrı, Komili Mısır Yağı Yerel tatlara meraklıysanız, yöresel yemekler ve kızartmalarda mısır yağının kendisine özgü lezzetini arıyorsanız, Komili Mısır Yağı’nı keyifle kullanabilirsiniz. Öztunç Marketin geniş ürün yelpazesinde Komili Mısır Yağı da bulunuyor...

Komili Mısır Yağı 2 Lt

Komili

Komili Mısır Yağı 2 Lt

46,95TL

Komili Mısır Yağı 2 Lt Yerel Lezzetlerin Sırrı, Komili Mısır Yağı Yerel tatlara meraklıysanız, yöresel yemekler ve kızartmalarda mısır yağının kendisine özgü lezzetini arıyorsanız, Komili Mısır Yağı’nı keyifle kullanabilirsiniz. Öztunç Marketin geniş ürün yelpazesinde Komili Mısır Yağı da bulun..

Sırma Mısır Yağı Pet 2 Lt

Sırma

Sırma Mısır Yağı Pet 2 Lt

44,95TL

Sırma Mısır Yağı Pet 2 Lt Lif açısından zengin olduğu için sindirim sistemine iyi gelen mısır yağı, sıklıkla tüketilen besinlerden bir tanesidir. Öyle ki her mutfakta mutlaka mısır ile zeytin yağlarına yer verilir. Yiyecekler bağlı olarak aralarından tercihte bulunanlar kullanımına yer veriyor. Bu a..

Sırma Mısırözü Yağ 1 Lt

Sırma

Sırma Mısırözü Yağ 1 Lt

22,95TL

Sırma Mısır Özü Yağ 1 Lt Sırma Mısır Yağıdoğaldır. Her türlü yemek tarifinde kullanıma uygundur. Mutfağınızda hemen her yemekte kullanabileceğiniz mısır yağı, pilav ve makarnalar ya da kızartmalarda mükemmel, hafif bir lezzet yaratacaktır. ..

Ülker Bizim Mısır Yağı Pet 2 Lt

Ülker

Ülker Bizim Mısır Yağı Pet 2 Lt

39,95TL

Ülker Bizim Mısır Yağı Pet 2 Lt Lif açısından zengin olduğu için sindirim sistemine iyi gelen mısır yağı, sıklıkla tüketilen besinlerden bir tanesidir. Öyle ki her mutfakta mutlaka mısır ile zeytin yağlarına yer verilir. Yiyecekler bağlı olarak aralarından tercihte bulunanlar kullanımına yer veriyor..

Ülker Bizim Mısır Yağı Pet 5 Lt

Ülker

Ülker Bizim Mısır Yağı Pet 5 Lt

99,90TL

Ülker Bizim Mısır Yağı Pet 5 Lt Lif açısından zengin olduğu için sindirim sistemine iyi gelen mısır yağı, sıklıkla tüketilen besinlerden bir tanesidir. Öyle ki her mutfakta mutlaka mısır ile zeytin yağlarına yer verilir. Yiyecekler bağlı olarak aralarından tercihte bulunanlar kullanımına yer veriyor..

Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 Lt

Ülker

Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 Lt

99,90TL

Ülker Bizim Mısır Yağı 5 Lt Lif açısından zengin olduğu için sindirim sistemine iyi gelen mısır yağı, sıklıkla tüketilen besinlerden bir tanesidir. Öyle ki her mutfakta mutlaka mısır ile zeytin yağlarına yer verilir. Yiyecekler bağlı olarak aralarından tercihte bulunanlar kullanımına yer veriyor. Bu..

Gösterilen: 1 ile 8 Arası Toplam: 8 (1 Sayfa)