İyi günler.

Kategoriler

Garnitür

Gösterilen: 1 ile 4 Arası Toplam: 4 (1 Sayfa)
Burcu Garnitür 570 Gr

Burcu

Burcu Garnitür 570 Gr

6,50TL

Burcu Garnitür 570 Gr Hazır konserve ürünlerinde en çok tercih edilen çeşitlerden biri olan Burcu cam Garnitür 570 gr.’lık cam kavanozda, el değmeden hazırlanmaktadır. Özellikle çalışan hanımların tercihleri arasında yer alan ürün, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir ve Sizlere Öztu..

Penguen Garnitür 540 Gr

PENGUEN

Penguen Garnitür 540 Gr

6,50TL

Penguen Garnitür 540 Gr Penguen ürünleri farklı ambalaj boyları ile her aileye ve damak tadına hitap eder. Taze ham maddelerden katkısız ve koruyucusuz olarak üretilir ve cam kavanozlar içinde tüketicilere sunulur.Penguen konserverlerinizi serin yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. Açıl..

Tamek Garnitür Konservesi Cam 550 gr

Tamek

Tamek Garnitür Konservesi Cam 550 gr

6,95TL

Tamek Garnitür Konservesi Cam 550 gr lezzetli yemekler ve salatalar yapabilmeniz için doğal ve özel içeriği ile üretilmiş olan konserve garnitür çeşididir. Tamek markasının kalitesi ile üretilen garnitür içerisinde farklı sebzeler ve besinler bulunmaktadır. Farklı besinlerin karıştırılması ile oluşt..

Tat Garnitür 550 Gr

Tat

Tat Garnitür 550 Gr

8,90TL

Tat Garnitür 550 G Bezelye, patates ve havuç içeren Tat Garnitür; yemek hazırlama sürecini oldukça kolaylaştırıyor. Suyunu süzüp hemen kullanabileceğiniz ürün, farklı tarifleri hızlı bir şekilde pişirebilmenizi sağlıyor. Doğal ve katkısız garnitürü özellikle et yemeklerinde kullanabilirsiniz...

Gösterilen: 1 ile 4 Arası Toplam: 4 (1 Sayfa)