İyi günler.

Kategoriler

Ayçiçek Yağı

Gösterilen: 1 ile 11 Arası Toplam: 11 (1 Sayfa)
Besler Ayçiçek Yağı 5 Lt

Besler

Besler Ayçiçek Yağı 5 Lt

72,95TL

Besler Ayçiçek Yağı 5 Lt Ülkemizdeki tarlalardan toplanan bu özel bitkinin tohumları, son teknolojik cihazlardan geçirilmektedir. Sonrasında ortaya başarılı bir şekilde yağın çıkması sağlanır. Tamamen hijyenik koşullar söz konusudur. Bu açıdan bakıldığı zaman sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi söz k..

Bizim Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Bizim mutfak

Bizim Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

74,95TL

Bizim Ayçiçek Yağı Teneke Ayçiçek yağı, el değmeden üretilen ve birçok yemekte kullanılan bir üründür. Ülkemizdeki tarlalardan toplanan bu özel bitkinin tohumları, son teknolojik cihazlardan geçirilmektedir. Sonrasında ortaya başarılı bir şekilde yağın çıkması sağlanır. Tamamen hijyenik koşullar söz..

Çotanak İdeal Karışım Sıvı Yağ 5 Lt

Çotanak

Çotanak İdeal Karışım Sıvı Yağ 5 Lt

99,95TL

Çotanak İdeal Karışım Sıvı Yağ 5 Lt Fındık yağı ve ayçiçek yağının eşsiz karışımı. Uzmanlar ve sağlık otoriteleri insanların farklı yağ asitleri tüketmesini önermektedir. Bu ÇOTANAK İDEAL karışım (Ayçiçek Yağı %90, Fındık Yağı % 10) ile oleik ve linoleik yağ asitleri dengeli olarak sunulmaktadır.&nb..

Karadeniz Birlik Ayçiçek Yağı 1L

Karadenizbirlik

Karadeniz Birlik Ayçiçek Yağı 1L

18,95TL

Karadeniz Birlik Ayçiçek Yağı 1 Litre Sağlıklı ve hafif yemekler için üretilen Karadeniz Birlik ayçiçek yağı, hem kızartmalar hem de salatalarda eşsiz tadıyla kullanıcılara mükemmel bir lezzet vadediyor. Ayçiçeği bitkisinin tohumlarından presleme ve özütleme tekniği ile üretilen ..

Karadenizbirlik Ayçiçek Yağı 2 Lt

Karadenizbirlik

Karadenizbirlik Ayçiçek Yağı 2 Lt

36,95TL

Karadenizbirlik Ayçiçek Yağı 2 Lt Ülkemizdeki tarlalardan toplanan bu özel bitkinin tohumları, son teknolojik cihazlardan geçirilmektedir. Sonrasında ortaya başarılı bir şekilde yağın çıkması sağlanır. Tamamen hijyenik koşullar söz konusudur. Bu açıdan bakıldığı zaman sağlık üzerinde olumsuz bir etk..

Karadenizbirlik Ayçiçek Yağı 5 Lt

Karadenizbirlik

Karadenizbirlik Ayçiçek Yağı 5 Lt

74,90TL

Karadenizbirlik Ayçiçek Yağı 5 Lt Ülkemizdeki tarlalardan toplanan bu özel bitkinin tohumları, son teknolojik cihazlardan geçirilmektedir. Sonrasında ortaya başarılı bir şekilde yağın çıkması sağlanır. Tamamen hijyenik koşullar söz konusudur. Bu açıdan bakıldığı zaman sağlık üzerinde olumsuz bir etk..

Komili Ayçiçek Yağı 2 Lt

Komili

Komili Ayçiçek Yağı 2 Lt

40,95TL

Komili Ayçiçek Yağı 2 Lt Komili ayçiçek yağını en çıtır kızartmalardan en hafif hamur işlerine kadar tüm yemeklerinizde keyifle kullanabilirsiniz. Sizlere Öztunç Market ayrıcalığı ile özen ve titiz bir şekilde ulaştırılır...

Ona Ayçiçek Yağı 4.5 Lt

Ona

Ona Ayçiçek Yağı 4.5 Lt

74,95TL

Ona Ayçiçek Yağı 4.5 Lt Ülkemizdeki tarlalardan toplanan bu özel bitkinin tohumları, son teknolojik cihazlardan geçirilmektedir. Sonrasında ortaya başarılı bir şekilde yağın çıkması sağlanır. Tamamen hijyenik koşullar söz konusudur. Bu açıdan bakıldığı zaman sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi söz ko..

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı Pet 4.5 Lt

Ülker

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı Pet 4.5 Lt

72,90TL

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı Pet 4.5 Lt el değmeden üretilen ve birçok yemekte kullanılan bir üründür. Ülkemizdeki tarlalardan toplanan bu özel bitkinin tohumları, son teknolojik cihazlardan geçirilmektedir. Sonrasında ortaya başarılı bir şekilde yağın çıkması sağlanır. Tamamen hijyenik koşullar söz kon..

Yudum Ayçiçek Yağı 1 L

Yudum

Yudum Ayçiçek Yağı 1 L

21,90TL

Yudum Ayçiçek Yağı Pet Şişe 1 Litre ayçiçek tohumlarından presleme ve özütleme gibi doğal yöntemlerle elde edilmiştir. Hafifliği ile kızartmalar için uygun olan Yudum ayçiçek yağını salatalarınızla birlikte diğer yemekleriniz için de afiyetle kullanabilirsiniz...

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 Lt

Yudum

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 Lt

69,90TL

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 Lt Ülkemizdeki tarlalardan toplanan bu özel bitkinin tohumları, son teknolojik cihazlardan geçirilmektedir. Sonrasında ortaya başarılı bir şekilde yağın çıkması sağlanır. Tamamen hijyenik koşullar söz konusudur. Bu açıdan bakıldığı zaman sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi söz ..

Gösterilen: 1 ile 11 Arası Toplam: 11 (1 Sayfa)